UK: Наведені методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни “Енергозбереження в технологічних установках енергоємних виробництв” EN: Methodical instructions for practical work on the discipline "Energy saving in technological installations of energy-intensive industries" RU: Приведены методические указания к выполнению практических работ по дисциплине "Энергосбережение в технологических установках энергоемких производств"

Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни “Енергозбереження в технологічних установках енергоємних виробництв” для студентів спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” (освітня програма – Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв) денної форми навчання / Укл.: В.В. Василевський. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2019. – 28 с.

енергозбереження, втрати електроенергії, трансформатор, дугова піч, асинхронний двигун, піч опору, energy saving, power losses, transformer, arc furnace, induction motor, resistance furnace, энергосбережение, потери электроэнергии, трансформатор, дуговая печь, асинхронный двигатель, печь сопротивления