UK: Навчальний посібник містить методичні рекомендації до самостійної практичної роботи з курсу «Фізика», розділ «Механіка». Для студентів денної прискореної форми навчання Запорізького національного технічного університету. EN: The handbook contains guidelines and tasks for self- dependent practical work during studying the physics course, section “Mechanics”. For accelerated full-time study program at Zaporizhzhia National Technical University. RU: Учебное пособие содержит методические рекомендации к самостоятельной практической работе по курсу «Физика», раздел «Механика». Для студентов дневной ускоренной формы обучения Запорожского национального технического университета.

Дидактичні матеріали до лекційних занять з курсу «Фізика» для студентів прискореної форми навчання. Частина 1. Механіка / укладач: О.А. Лозовенко. — Запоріжжя, ЗНТУ, 2016. — 94 с.

general physics, Mechanics, загальна фізика, Механіка, общая физика, Механика