UK: Наведені методичні вказівки до практичних занять з дисципліни “Основи техніки телевізійних зображень" EN: Methodical instructions for practical training on discipline "Fundamentals techniques of television pictures '' RU: Приведены методические указания к практическим занятиям по дисциплине "Основы техники телевизионных изображений"

Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Основи техніки телевізійних зображень» для студентів спеціальності 6.092.400 "Інформаційні мережі зв'язку" заочної форми навчання / Укл.: В. І. Мислєнков - Запоріжжя: ЗНТУ, 2007.-26с.

телевізійне зображення, колориметрія, спектр телевізійного сигналу, телевізійні перетворювачі, кінескоп, TV picture, colorimetry, TV signal spectrum, TV converters, oscillotron, Телевизионное изображение, колориметрия, спектр телевизионного сигнала, телевизионные преобразователи, кинескоп