UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання робіт з дисципліни «Ділова іноземна мова (англійська)». EN: Methodical recommendations and instructions for work on discipline «Foreign language for business (English)». RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению работ по дисциплине «Деловой иностранный язык (английский)».

Методичні матеріали з ділової англійської мови для студентів 4 курсу заочного відділення факультету МТУ / Укл.: Волгіна І.О., Горлачова В.В. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2013. – 18 с.

ділова комунікація, ділова лексика, теперішній простий час, фразові дієслова, ідіома, дієслово, складне речення, business communication, business vocabulary, present simple tense, modal verb, idiom, phrasal verb, verb, composite sentence, деловая коммуникация, деловая лексика, настоящее простое время, модальный глагол, идиома, фразовые глаголы, глагол, сложное предложение