Навчальна програма дисципліни переклад іноземної наукової літератури

UK: Наведена навчальна програма дисципліни «Переклад іноземної наукової літератури», зміст дисципліни, теми змістовних модулів для її вивчення, теми семінарських занять, питання для самостійної роботи, наукові тексти для перекладу, література. EN: Presented the training program: Translation of foreign scientific literature discipline, discipline content, topics of content modules for its study, seminars topics, issues for independent work, scientific texts for translation, literature RU: Представлена учебная программа дисциплины «Перевод иностранной научной литературы», содержание дисциплины, темы содержательных модулей для ее изучения, темы семинарских занятий, вопросы для самостоятельной работы, научные тексты для перевода, литература.

Методичні вказівки з вивчення дисципліни «Переклад іноземної наукової літератури» для студентів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (освітня програма «Електромеханічні (електротехнічні) системи та комплекси») денної форми навчання /Укл.: Д.С. Яримбаш, Д.О. Літвінов – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 42 с.

переклад, наукові тексти, терміносистема, translation, scientific texts, system of terms, перевод, научные тексты, терминосистема