UK: Програма спецкурсу "Соціальна робота в сфері занятості населення" має допомогти студентам у поповненні знань щодо актуальних проблем соціальної роботи на прикладі діяльності Центрів зайнятості населення різних рівнів в Україні. EN: The program of the special course "Social work in the field of employment" should help students to replenish knowledge on current issues of social work on the example of the employment centers of different levels in Ukraine. RU: Программа спецкурса "Социальная работа в сфере занятости населения" должен помочь студентам в пополнении знаний по актуальным проблемам социальной работы на примере Центров занятости населения различных уровней в Украине.

Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Соціальна робота в сфері зайнятості населення» для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 231 «Соціальна робота»/Укл.: В.В. Кузьмін. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2018. – 70 с.

Social technologies, Social diagnostics, prognostication, consultancy, cоціальні технології, cоціальна діагностика, прогнозування, консультування, социальные технологии, cоциальная диагностика, прогнозирования, консультирование