Методичні вказівки до виконання самостійних робіт з дисципліни «основи нозології»

UK: Методичні вказівки для самостійних робіт з дисципліни «Основи нозології» розроблено з урахуванням того, що студенти спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» відповідно освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» заочної форми навчання, вивчають її самостійно. EN: Methodical instructions for independent work on discipline "Fundamentals of nosology " is developed taking into account the fact that the 227 students of the specialty "Physical therapy, ergotherapy" according to educational-qualifying level "bachelor" correspondence courses, studying it independently.RU: Методические указания для самостоятельных работ по дисциплине «Основы нозологии» разработан с учетом того, что студенты специальности 227 «Физическая терапия, ерготерапия» согласно образовательно-квалификационного уровня «бакалавр» заочной формы обучения, изучают ее самостоятельно.

Методичні вказівки до самостійних робіт з дисципліни «основи нозології» для студентів заочної форми спеціальності: 227 – Фізична терапія, ерготерапія / уклад. Ю. О. Маляренко – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018.– 36 с.

nosology, disease, health, pathological reaction, pathogenesis, etiology, clinical picture, нозологія, хвороба, здоров’я, патологічна реакція, патогенез, етіологія, клінічна картина, нозология, болезнь, здоровье, патологическая реакция, патогенез, этиология, клиническая картина