Самостійні роботи з дисципліни «Облік автотранспорту та автоперевезень»

UK: Наведені методичні рекомендації містять завдання до виконання самостійної роботи з дисципліни «Облік автотранспорту та автоперевезень» EN: Given methodical recommendations contain the tasks to perform independent and individual work on discipline "Accounting of motor transport and autotransportations" RU: Приведенные методические рекомендации содержат задания для выполнения самостоятельной и индивидуальной работы по дисциплине "Учет автотранспорта и автоперевозок"

Методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи та виконання індивідуального завдання з дисципліни “Облік автотранспорту та автоперевезень” для студентів напряму підготовки 7.03050901 «Облік і аудит» денної та заочної форми навчання / уклад. В. М. Помулева – Запоріжжя : ЗНТУ, - 2014. - 50 с..

облік на автотранспортних підприємствах, первинні документи, фінансові результати, accounting in motor transport companies, фінансова звітність, primary documents, financial reporting, financial results, учет на автотранспортных предприятиях, первичные документы, финансовые результаты, финансовая отчетность