Удосконалення управління рекламною діяльністю підприємства

UK: Наведено актуальність теми дослідження, мета і завдання бакалаврської роботи, об’єкт дослідження, предмет дослідження, методи дослідження, практичне значення, інформаційна база дослідження, наукова новизна одержаних результатів, апробація результатів бакалаврської роботи, структура та обсяг дослідження. EN: The relevance of the research topic, the purpose and tasks of the bachelor's work, the object of research, the subject of research, research methods, practical significance, the information base of the research, the scientific novelty of the obtained results, the approval of the results of the bachelor's work, the structure and scope of the research are given.

Ревтова К.А. Удосконалення управління рекламною діяльністю підприємства: бакалаврська робота / К.А. Ревтова – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 107 с.

підприємство, реклама, управління, маркетинг, enterprise, advertisement, management, marketing