UK: Наведено стисло теоретичний матеріал і приклади розв’язання типових завдань до виконання РГР (для студентів денної форми навчання) та КР (для студентів заочної форми навчання) з вищої математики (скорочена форма навчання). Розділи «Невизначений інтеграл», «Визначений інтеграл» EN: There is a brief theoretical material and examples of solving typical tasks for the RGR (for full-time students) and CD (for part-time students) in higher mathematics (abbreviated form of study). Sections "Indefinite integral", "Definite integral" RU: Приведены кратко теоретический материал и примеры решения типовых задач к выполнению РГР (для студентов дневной формы обучения) и КР (для студентов заочной формы обучения) по высшей математике (сокращенная форма обучения). Разделы «Неопределенный интеграл», «Определенный интеграл»

Методичні вказівки до виконання РГР (для студентів денної форми навчання) та КР (для студентів заочної форми навчання) з вищої математики (скорочена форма навчання). Розділи «Невизначений інтеграл», «Визначений інтеграл» / уклад. : Килимник І.М., Онуфрієнко Л.М., Полякова Т.Г. - Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 50 с.

Вища математика, higher mathematics, Высшая математика