Правові стимули та стимуляційні відносини у трудовому праві

Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. Серія «Право»

UK: Стаття присвячена дослідженню основних елементів механізму правового стимулювання: правовим стимулам та стимуляційним правовідносинам в трудовому праві. Визначено взаємозв’язок між ними, виявлено їх призначення та розкриті їх загальні та відмінні ознаки. EN: The article is devoted to the study of the main elements of the mechanism of legal incentives: legal incentives and incentive legal relations in labor law. Based on the analysis of works of domestic and foreign scholars on general theory of law and representatives of various branches of law, including labor law, the author emphasizes that stimulating legal relations are quite dynamic phenomena - they arise, change, cease. RU: Статья посвящена исследованию главных частей механизма правового стимулирования: правовым стимулам и стимулирующим правоотношениям в трудовом праве. Определены взаимосвязи между ними, выявлены их назначение и раскрыты их общие и отличительные признаки.

Смолярова М.Л Правові стимули та стимуляційні відносини у трудовому праві / М.Л. Смолярова // Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. Серія «Право» – № 1(2). – 2021. – С. 84-89.

mechanism of legal incentives, incentive legal relations, legal incentives, механізм правового стимулювання, стимуляційні правовідносини, правові стимули, механизм правового стимулирования, стимулирующие правоотношение, правовые стимулы