Система автоматизованого пожежогасіння на підприємстві

UK: В магістерській роботі було розроблено и науково обґрунтовано методику вибору кількості датчиків вогню для забезпечення безперебійної роботи системи автоматизованого пожежогасіння. EN: In the master's work was developed and scientifically justified method of selecting the number of fire sensors to ensure the smooth operation of the automatic fire extinguishing system. RU: В магистерской работе была разработана и научно обоснована методика выбора количества датчиков огня для обеспечения бесперебойной работы системы автоматического пожаротушения.

Школяренко М. О. Система автоматизованого пожежогасіння на підприємстві : магістерська робота / М. О. Школяренко - Запоріжжя : ЗНТУ, 2018 – 86 c.

датчик, температура, виконавчий пристрій, програмований логічний контролер, схема електрична принципова, програма, sensor, temperature, execution unit, programmable logic controller, electrical schematic diagram, program, датчик, температура, исполнительное устройство, программируемый логический контроллер, схема электрическая принципиальная, программа