Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

UK: Досліджується економічна ментальність України в аспектах співвідношення у ній індивідуалізму та колективізму. До аналізу залучаються особливості історії національної культури України. Питання розглядаються у соціологічному вимірі вивчення соціальної проблематики. EN: Economic mentality of Ukraine is studied in her aspects stages of historical development. The analysis included features the history of national culture Ukraine. The issues are considered in the sociological dimension of studying of social problems. RU: Исследуется украинская национальная ментальность в аспектах соотношения в не индивидуализма и коллективизма. В анализ включаются особенности истории национальной культуры Украины. Вопросы рассматриваются в социологическом измерении изучения социальной проблематики.

Бондаренко, О. В. Економічна ментальність України: етапи історичного розвитку (соціологічний вимір) [Текст] / О. В. Бондаренко // Нова парадигма: Альманах наукових праць. – Вип. 36. – К., 2004. – 226 с. – С. 210-215.

ментальність, національна ментальність, економічна ментальність, національна культура, соціологічний вимір, mentality, national mentality, economic mentality, national culture, sociological dimension, ментальность, национальная ментальность, экономическая ментальность, национальная культура, социологическое измерение