UK: Проведено розрахування динамічної в’язкості, та запропонованого запасу надійності Зн. Запас надійності визначався як відношення лужного числа до кислотного числа. Виконана графічна апроксимація впливу динамічної в’язкості брендових моторних олив на показник зносу, критичне навантаження та запасу надійності. EN: The calculation of dynamic viscosity and the proposed reliability margin is carried out. The reliability margin was defined as the ratio of the alkaline number to the acidic number. A graphical approximation of the effect of dynamic viscosity of branded motor oils on the wear rate, critical load and reliability margin has been performed.

Кубіч В.І. Аналіз співвідношень експлуатаційних показників моторних олив класів в’язкості 5W40, 10W40. Тиждень науки-2023. Транспортний факультет. Тези доповідей науково-технічної конференції, Запоріжжя, 24-28 квітня 2023 р. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. С.9-11.

dynamic viscosity, wear indicator, critical load, margin of reliability, динамічна в’язкість, показник зносу, критичне навантаження, запас надійності