UK: Наведено теми практичних завдань і методичні вказівки для їх практичного виконання EN: Topics of practical tasks and methodical instructions for their practical performance are given RU: Приведены темы практических задач и методические указания их практического выполнения

Методичні вказівки до проведення практичних занять з дисципліни «Сучасні тенденції у дизайні архітектурного середовища» для студентів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» денної та заочної форми навчання / уклад.: Б.В. Гой. – Запоріжжя: Національний університет «Запорізька політехніка», 2019.- 47 с.

сучасні, тенденції, середовище, дизайн, архітектура, modern, trends, environment, design, architecture, современные, тенденции, среда, дизайн, архитектура