Науково-технологічна євроінтеграція України, як стратегія розвитку ринку високих технологій

Луцький національний технічний університет

UK: У публікації розглядається науково-технологічна парадигма економічного росту України, пріоритетні напрямки розвитку, потенційні можливості і інституційні засади. Досліджуються вектори інтеграції України в світовий науково-технологічний простір. EN: The scientific and technological paradigm of economic growth of Ukraine, priority directions of development, potential opportunities and institution bases is considered in the publication. The vectors of Ukraine integration in world scientifically technological space are investigated. RU: В публикации рассматривается научно-технологическая парадигма экономического роста Украины, приоритетные направления развития, потенциальные возможности и институциональные основы. Исследуются векторы интеграции Украины в мировое научно-технологическое пространство.

Корольков В. В. Науково-технологічна євро інтеграція України, як стратегія розвитку ринку високих технологій // Корольков В. В. Економічні науки. Серія «Економічна теорія та економічна історія». Збірник наукових праць. ЛНТУ. - Випуск 6(23). - Ч. 1.- Луцьк, 2009. - 460 с. (С. 355-370)

євроінтеграція, стратегія розвитку, моделі розвитку, науковій простір, ринок високих технологій, економіка знань, інтелектуальна власність, eurointegration, strategy of development, models of development, scientific space, the market of high technologies, economy of knowledge, intellectual property, евроинтеграция, стратегия развития, модели развития, научное пространство, рынок высоких технологий, экономика знаний, интеллектуальная собственность