Самостійна робота з надійності технологічних систем

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до самостійної роботи студентів з вивчення дисципліни “Надійність технологічних систем” EN: Methodical recommendations and instructions for Individual works on discipline "Reliability of technological systems” RU: Приведены методические рекомендации и указания для самостоятельной работе по изучению дисциплине “Надежность технологических систем”

Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з вивчення дисципліни “Надійність технологічних систем” для студентів спеціальності 133 “Галузеве машинобудування” за освітньою програмою “Металорізальні верстати та системи” денної та заочної форм навчання / уклад. В. В. Солоха. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – с. 10.

надійність, безвідмовність, показники безвідмовності, причини відмов, знос напрямних ковзання, довговічність напрямних кочення, ресурс гвинтової передачі кочення, технологічний процес і надійність, закони розподілу термінів служби, reliability, faultless, indicators of reliability, reasons for failure, wear of slides way, durability linear guides, resource of rolled ball screws, technological process and reliability, laws on the distribution of service life, надежность, безотказность, показатели безотказности, причины отказов, износ направляющих скольжения, долговечность направляющих качения, ресурс винтовой передачи качення, технологический процес и надежность, закони распределения сроков службы