UK: В методичних вказівках наводяться рекомендації щодо етапів виконання лабораторних робіт з дисципліни «Інтегровані компʼютерні системи». Студентам пропонуються завдання, які потребують самостійного виконання. Окрім цього, є короткі теоретичні відомості. EN: The methodological recommendations offer instructions on the stages of performing laboratory work in the discipline “Integrated Computer Systems”. Students are offered tasks which require self-guided implementation. In addition, there is brief theoretical information.

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Інтегровані компʼютерні системи» для студентів спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» за освітньою програмою «Спеціалізовані комп’ютерні системи» усіх форм навчання. Частина ІІ / Укл.: М.Ю. Тягунова – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 44 с.

кіберфізичні системи, роботизовані системи, NI LabView, Unity, 3д-моделювання, cyber-physical system, robotic systems, NI LabView