UK: У магістерській роботі розглядається круг питань, пов’язаних з удосконаленням маркетингової стратегії фінансової установи в умовах інклюзивної економіки. В роботі розглянуті теоретико-методичні основи удосконалення маркетингової стратегії, здійснено аналіз передумов та розроблено рекомендації з удосконалення стратегії маркетингу ПАТ «МетаБанк» в умовах інклюзивної економіки. EN: The master’s work addresses a range of issues related to improving the marketing strategy of a financial institution in an inclusive economy. The paper reviews the theoretical and methodological foundations for improving the marketing strategy, analyzes the prerequisites and develops recommendations for improving the marketing strategy of PJSC «MetaBank» in an inclusive economy. RU: В магистерской работе рассматривается круг вопросов, связанных с усовершенствованием маркетинговой стратегии финансового учреждения в условиях инклюзивной экономики. В работе рассмотрены теоретико-методические основы усовершенствования маркетинговой стратегии, осуществлен анализ предпосылок и разработаны рекомендации по усовершенствованию стратегии маркетинга ПАТ «МетаБанк» в условиях инклюзивной экономики.

Білецький І. С. Удосконалення маркетингової стратегії фінансової установи в умовах інклюзивної економіки дипломна магістерська робота за спеціальністю 075 «Маркетинг» / І. С. Білецький - Запоріжжя : ЗНТУ, 2018 – 121 c.

master's work, marketing strategy, financial institution, inclusive economy, banking services, магістерська робота, маркетингова стратегія, фінансова установа, інклюзивна економіка, банківські послуги, магистерская работа, маркетинговая стратегия, финансовое учреждение, инклюзивная экономика, банковские услуги