Лабораторний практикум з обчислювальної техніки та програмування за фахом

UK: Наведено методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з обчислювальної техніки та програмування за фахом EN: Methodical recommendations for the performance of laboratory work on computer technology and programming in the specialty are given.

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Обчислювальна техніка та програмування за фахом» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (освітня програма «Електричні машини і апарати») усіх форм навчання. / Укл.: Т.П. Солодовнікова, С. О. Лапкіна. – Запоріж-жя : НУЗП, 2023. – 47 с.

убудовані функції, логічні оператори, методи апроксимації й інтерполяції, рішення систем лінійних і нелінійних рівнянь, коефіцієнти поліному, built-in functions, logical operators, methods of approximation and interpolation, solution of systems of linear and nonlinear equations, polynomial coefficients