Класифікація радіолокаційних сигналів методами машинного навчання

No Thumbnail Available

UK: В роботі проведено дослідження алгоритмів навчання нейронних мереж та методів класифікації радіолокаційних сигналів на фоні активних завад. EN: In this work, the research of algorithms for training neural networks and methods of classification of radar signals on the background of active disturbances. RU: В работе проведено исследование алгоритмов обучения нейронных сетей и методов классификации радиолокационных сигналов на фоне активных помех.

Морозов М. Ю. Класифікація радіолокаційних сигналів методами машинного навчання. Спеціальність 172 “Телекомунікації та радіотехніка” : магістерська робота / М. Ю. Морозов – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018 – 89 c.

радіолокація, radar, радиолокация, машинне навчання, machine learning, машинное обучение, штучні нейронні мережі, artificial neural networks, искусственные нейронные сети, класифікація сигналів, classification of signals, классификация сигналов