Конспект лекцій з випробувань електронної апаратури

UK: Наведено лекції з дисципліни "Методи та засоби дослідження РЕЗ" EN: Lecture notes on discipline “Methods and means testing of RED” RU: Приведен конспект лекций по дисциплине "Методы и средства испытаний РЭС"

Основи теорії випробувань. Конспект лекцій з дисципліни "Методи та засоби дослідження РЕЗ", частина 1 для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання / уклад.: Шило Г.М., Поспеєва І.Є. – Запоріжжя : НУ "Запорізька політехніка", 2019. – 98 с.

якість, випробування, сертифікація, програма випробувань, методика випробувань, віброперетворювач, п'єзоелектричний ефект, електретний ефект, quality, testing, certification, test program, test procedure, vibro converter, piezoelectric effect, electret effect, качество, испытание, сертификация, программа испытаний, методика испытаний, вибропреобразователь, пьезоэлектрический эффект, электретный эффект