UK: Дані методичні вказівки призначені для самостійної роботи студентів по вивченню можливостей MAТLAB, Simulink і SimPowerSystems при моделюванні електротехнічних приладів, складних електромеханічних (електротехнічних) систем та комплексів. EN: These guidelines are intended for independent work of students to study the capabilities of MATLAB, Simulink and SimPowerSystems in the design of electrical appliances, complex electromechanical (electrical) systems and complexes. RU: Данные методические указания предназначены для для самостоятельной работы студентов по изучению возможностей MAТLAB, Simulink и SimPowerSystems при моделировании электротехнических приборов, сложных электромеханических (электротехнических) систем и комплексов.

Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни «Основи математичного моделювання складних електромеханічних (електротехнічних) систем та комплексів» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (освітня програма «Електричні машини і апарати») усіх форм навчання / уклад.: І. М. Коцур, С. Т. Яримбаш, Д. С. Яримбаш. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. - 50 с

моделювання, електромеханічні, системи, комплекси, modeling, electromechanical, systems, complexes, моделирование, электромеханические, системы, комплексы