Самостійні роботи з дисципліни «Технологія інструментального виробництва»

UK: Наведені методичні рекомендації на виконання самостійної роботи з дисципліни «Технологія інструментального виробництва» EN: Вrought methodical recommendations over on implementation of independent work of from discipline the of «Тechnology of of instrumental production»

Методичні вказівки на виконання самостійної роботи з дисципліни «Технологія інструментального виробництва» для студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування освітньої програми (спеціалізації) «Металорізальні верстати та системи» усіх форм навчання /Розр.: В. В. Циганов, Л.С. Оглуздіна - Запоріжжя: НУЗП, 2024. - 23с.

технологія, поверхні, кінематика рухів, заготовка, technology, surfaces, kinematics of motions, purveyance