UK: Представлено короткий зміст лекційного матеріалу та контрольні питання для самоперевірки по всіх трьох частинах курсу «Прикладної механіки»: теорія механізмів і машин, опір матеріалів, деталі машин EN: A short summary of the lecture material and control questions for self-examination in all three parts of the «Applied Mechanics» course are presented: theory of mechanisms and machines, strength of materials, machine parts.

Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Прикладна механіка» для студентів немеханічних спеціальностей заочної форми навчання/ Укл.: Фурсіна А. Д., Кружнова С.Ю. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 22 с.

прикладна механіка, опір матеріалів, структурний аналіз механізмів, деталі машин, аpplied mechaniсs, strength of materials, Structural analysis of mechanisms, machine parts