UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Комп’ютерні технології статистичної обробки даних» EN: Methodical recommendations and instructions for laboratory works on discipline «Computer technology statistical data processing»

Методичні вказівки до лабораторних та практичних робіт з дисципліни «Комп’ютерні технології статистичної обробки даних» для студентів спеціальностей 175 «Інформаційно-вимірювальні технології», 176 «Мікро- та наносистемна техніка» денної та заочної форм навчання / Укл.: О.В.Томашевський, Г.В. Сніжной, Н.А. Антонченко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023 – 44 с.

статистична обробка даних, комп'ютерні технології, нормальний розподіл, критерій для перевірки гіпотези, statistical data processing, computer technology, normal distribution, hypothesis test