Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Прикладні комп’ютерні пакети програм в електромеханіці». Частина 2

UK: Наведено методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Прикладні комп’ютерні пакети програм в електромеханіці» EN" Presented methodological instructions for laboratory work in the discipline " Applied computer program packages in electromechanics"

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Прикладні комп’ютерні пакети програм в електромеханіці» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньої програми «Електричні машини і апарати» усіх форм навчання. Частина 2 / Укл. Д.С. Яримбаш, С.О. Лапкіна. – Запоріжжя: НУЗП, 2023. – 47 с.

Скінчені елементи, Магнітне поле, Математична модель, Finite elements, Magnetic field, Mathematical model