Лабораторні роботи з дисципліни “Оптимальні системи керування” для студентів спеціальності 151 “Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології” денної та заочної форм навчання

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисциплін " Оптимальні системи керування ". EN: Methodological recommendations and instructions for performing laboratory work in the disciplines "Optimal control systems" are given.

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни “Оптимальні системи керування” для студентів спеціальності 151 “Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології” денної та заочної форм навчання / Укл.: М. В. Єфименко, Н. О. Миронова, С. В. Шаптала – Запоріжжя: НУ «Запорізька Політехніка», 2022. – 72 с.

теорія автоматичного керування, передатна функція, вектор стану, theory of automatic control, transfer function, state vector