Методика формування навичок соціальної взаємодії в секції футболу ДЮСШ.

UK: Розроблено методику формування навичок соціальної взаємодії юних спортсменів, які займаються у секції з футболу на основі ситуаційного підходу; експериментально перевірено дієвість розробленої методики. Наведені у роботі дані можуть бути корисними для науковців, які займаються проблемами фізичного виховання дітей та підлітків. EN: The method of forming the social interaction skills of young athletes who are engaged in the football section based on the situational approach has been developed; the effectiveness of the developed technique was tested experimentally. The data presented in the work can be useful for scientists who deal with the problems of physical education of children and adolescents.

Ашур І.Х. Методика формування навичок соціальної взаємодії в секції футболу ДЮСШ: магістерська робота / І.Х. Ашур – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2022. – 61 с.

Навички, Формування, Соціальна взаємодія, Skills, Formation, Social interaction