Роль і місце математичного моделювання в інформаційних технологіях

UK: У роботі розглядається роль і місце математичного моделювання в інформаційних технологіях EN: The work considers the role and place of mathematical modeling in information technologies

Назарова, О.С. Роль і місце математичного моделювання в інформаційних технологіях / О.С. Назарова, О.О. Мироненко, О.О. Клюєв, М.C. Курганович // Тиждень науки-2023. Електротехнічний факультет. Тези доповідей науково-практичної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів, Запоріжжя, 24–28 квітня 2023р. [Електронний ресурс] / Ред-кол.: В. А. Шаломєєв (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2023. – С. 212-214.

automatic control system, mathematical modeling, Information Technology, technological object, система автоматичного керування, математичне моделювання, інформаційні технології, технологічний об’єкт