Лабораторні роботи з імітаційного моделювання комп’ютерних мереж. Моделювання мереж із застосуванням динамічної конфігурації кінцевих вузлів та простих методів безпеки

Наведені методичні матеріали та вказівки до лабораторних робіт з дисципліни “Імітаційне моделювання комп’ютерних мереж". Моделювання мереж із застосуванням динамічної конфігурації кінцевих вузлів та простих методів безпеки. EN: The methodical materials and instructions for laboratory works on discipline "Simulation modeling of computer networks". Network modeling using dynamic configuration of end nodes and simple security methods.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Імітаційне моделювання комп’ютерних мереж" для бакалаврів спеціальності 123 "Комп'ютерна інженерія", усіх форм навчання. Моделювання мереж із застосуванням динамічної конфігурації кінцевих вузлів та простих методів безпеки / Укл. Г.Г.Киричек. – Запоріжжя: Національний університет «Запорізька політехніка», 2023. – 30 с.

динамічна конфігурація, мережа, маршрутизатор, адреса, dynamic configuration, network, router, address