Національний університет "Запорізька політехніка"

UK: Автори визначили за дериваційним критерієм основні групи українськомовних новотворів, обґрунтували актуальність неологізмів та функційний спектр у сучасному комунікаційному просторі. EN: The authors identified the main groups of Ukrainian-language innovations based on the derivational criterion, substantiated the relevance of neologisms and their functional spectrum in the modern communication space.

Онуфрієнко Г.С. Лексичні новотвори в умовах воєнного стану: функції, різновиди, роль у боротьбі українського народу з агресором [Електронний ресурс] / Г.С. Онуфрієнко, студ. гр. ЮФ ЮФ-111 С.А.Васильченко // Тиждень науки-2023. Гуманітарний факультет. Тези доп. щоріч. наук.-практ. конф., Запоріжжя, 24-28 квітня 2023 р. / редкол.: Вадим ШАЛОМЄЄВ (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2023. – С. 123-125 (2с.)- 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM). - назва з тит. екрана.

ukrainian language, classification of lexical innovations, noun neologisms, verbal neologisms, українська мова, класифікація лексичних новотворів, іменникові неологізми, дієслівні неологізми