Львівський національний університет ім. Івана Франка

UK: Запропоновано регламентовану схему мисленнєво-мовленнєвих дій, яка ефективно допомагає студентам самостійно готувати продуктивні реферати, подано зразок клішованого реферату та лексичні тести з креативним компонентом в блоці докомунікативних завдань для іноземних студентів при вивченні мови професійного спрямування. EN: A regulated scheme of mental-speech actions is proposed, which effectively helps students to prepare productive abstracts on their own, a sample of a clichéd abstract and lexical tests with a creative component in the block of communicative tasks for foreign students when learning the language of their specialty. RU: Предложена регламентированная схема мыслительно-речевых действий, которая эффективно помогает студентам самостоятельно готовить продуктивные рефераты , приведены образец клишированного реферата и лексические тесты с креативным компонентом в блоке докоммуникативных заданий для иностранных студентов при изучении ими языка своей специальности.

Онуфрієнко Г.С. Алгоритмічні приписи як інструмент сучасної лінгводидактики у практиці навчання студентів продуктивного реферування фахової літератури [текст]/ Г.С. Онуфрієнко// Теорія і практика викладання української мови як іноземної: Зб. наук. праць. – Львів: ЛНУ імені І.Франка, 2016. – Вип. 12. – С. 224-231.

algorithmic instructions, linguo-didactics, productive abstract, abstracting of professional literature, clichéd abstract, active language learning theory, Ukrainian as a foreign language, алгоритмічний припис, лінгводидактика, продуктивний реферат, продуктивний реферат, діяльнісна теорія навчання мови фаху, українська мова як іноземна, алгоритмическое предписание, лингводидактика, продуктивный реферат, реферирование специальных текстов, деятельностная теория обучения языку, украинский язык как иностранный