Методичні вказівки до проведення семінарських та практичних занять з дисципліни «Товарознавство» для студентів спеціальностей 075 «Маркетинг» (освітня програма «Маркетинг» ОС «Бакалавр» денної форми навчання.

UK: Наведені методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Товарознавство». EN: Methodological instructions for independent work in the discipline "Commodity research" are given.

Методичні вказівки до семінарських та практичних занять з дисципліни «Товарознавство» для здобувачів вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг», освітня програма (спеціалізація) Маркетинг ОС «Бакалавр» денної форми навчання / Укл. І.В. Кочнова. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 32 с.

товарознавство, споживчі властивості товарів, якість товарів, класифікація товарів, merchandising, consumer properties of goods, quality of goods, classification of goods