Курс лекцій з дисципліни «Мова науково-технічної комунікації» для студентів ІІ курсу спеціальності 035 «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно))» всіх форм навчання. Частина 1.

UK: Курс лекцій призначений для студентів II курсу спеціальності 035 «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно))» всіх форм навчання. Основною метою є ознайомлення студентів із специфікою мови науки та техніки (граматичні та лексичні ознаки), а також зі структурними особливостями текстів цих сфер. Окрема увага приділяється і основним форматам оформлення наукових робіт – як вітчизняному, так і міжнародним. EN: The lecture notes are intended for second-year full-time and part-time students majoring in 035 “Philology (Germanic Languages and Literatures (translation included))”. The key objective is to get students acquainted with the peculiarities of the scientific and technical language (lexical and grammatical features) as well as with structural characteristics of such texts. Special attention is also paid to main rules of formatting scientific papers – both in Ukraine and abroad. RU: Курс лекций предназначен для студентов II курса специальности 035 «Филология (германские языки и литературы (перевод включительно))» всех форм обучения. Основная цель – ознакомление студентов со спецификой языка науки и техники (лексические и грамматические особенности), а также со структурными характеристиками текстов этих сфер. Отдельное внимание уделяется и основным форматам оформления научных работ – как отечественному, так и международным.

Курс лекцій з дисципліни «Мова науково-технічної комунікації» для студентів ІІ курсу спеціальності 035 «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно))» всіх форм навчання. Ч. 1 / уклад.: А. Б. Підгорна. - Запоріжжя : НУЗП, - 2019. - 46 с.

communication, science and technology, language, комунікація, наука та техніка, мова, коммуникация, наука и техника, язык