Луцький національний технічний університет

UK: Розглянуто перспективи удосконалення систем автоматичного керування шляхом використання вимірювальної інформації про змінний момент інерції на прикладі намотувально-розмотувального механізму стану холодної прокатки. EN: The prospects of improving automatic control systems by using measurement information about the variable moment of inertia on the example of the winding-unwinding mechanism of the cold rolling mill are considered.

Назарова, О.С. Непрямі вимірювання моменту інерції, що змінюється, на прикладі електропривода стана холодної прокатки / О.С. Назарова, М.С. Пунда // Приладобудування та метрологія: сучасні проблеми, тенденції розвитку. Тези доповідей V-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції, Луцьк, 20-22 жовтня 2022 р. [Електронний ресурс] –Луцьк : Луцький національний технічний університет, 2022. – С. 50-51.

measurement, monitoring, diagnosis, cold rolling condition, вимірювання, моніторинг, діагностика, стан холодної прокатки