UK: Наведені навчально-методичні рекомендації з англійської мови з теми "Конфлікт" для самостійної роботи студентів всіх форм навчання зі спеціальності "Психологія". EN: Practice-methodical recommendations on the English language on conflict topic for independent work of students of all types of education by specialty "Psychology" are represented . RU: Приведены учебно-методические рекомендации по английскому языку по теме "Конфликт" для самостоятельной работы студентов всех форм обучения по специальности "Психология".

Навчально-методичні рекомендації з англійської мови "Conflict: Texts with Assignments" для самостійної роботи студентів всіх форм навчання зі спеціальності "Психологія"/ Укл.: Шейко О.С. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2013. – 16 с.

конфлікт, протиріччя, види конфліктів, типи конфліктної поведінки, стадії конфлікту, толерантність, компроміс, розв`язання конфлікту, conflict, contradiction, types of conflict, types of conflict behavior, stages of coflict, tolerance, compromise, conflict resolution, конфликт, противоречие, виды конфликтов, типы конфликтного поведения, стадии конфликта, толерантность, компромисс, разрешение конфликта