Лабораторні роботи з нечіткого програмування

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Нечітке програмування". EN: These guidelines and instructions for laboratory work on discipline "Fuzzy Programming". RU: Приведенные методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных работ по дисциплине "Нечеткое программирование".

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Нечітке програмування"для студентів спеціальності 8.05010302 "Інженерія програмного забезпечення" усіх форм навчання / уклад. : С. О. Субботін. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2014. – 50 с.

нечітке програмування, нечітка логіка, нейро-нечіткі мережі, моделі на базі теорії нечітких множин, fuzzy programming, fuzzy logic, neuro-fuzzy network, models based on the theory of fuzzy sets, нечеткое программирование, нечеткая логика, нейро-нечеткие сети, модели на базе теории нечетких множеств