Методичні вказівки для виконання контрольних завдань з навчальної дисципліни «Муніципальний менеджмент»

UK: Представлено виклад контрольних завдань з навчальної дисципліни «Муніципальний менеджмент» згідно загальних та фахових компетентностей, якими має оволодіти здобувач вищої освіти відповідно до кваліфікації. EN: An outline of control tasks from the academic discipline "Municipal management" is presented in accordance with the general and professional competencies that a higher education student should master in accordance with the qualification.

Методичні вказівки до проведення практичних занять з дисципліни «Муніципальний менеджмент» для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», освітня програма «Регіональне управління» заочного відділення. Укл.: Л.В.Шитікова. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021.- 42 с.

муніципальне управління, муніципальний менеджмент, муніципальні послуги, проектний менеджмент, municipal administration, Municipal management, municipal services, project management