Дослідження технології виготовлення обтічників спеціальних виробів

UK: У процесі роботи отримані залежності геометричних характеристик отримання деталей складної форми для глибокого витягування типу «Обтічник спеціальних виробів»; розроблено рекомендації щодо вдосконалення технології витягування обтічників спеціальних виробів. EN: In the process of work obtained dependencies of geometric characteristics of obtaining parts of the complex form for a deep pull-out type "Flashing special products"; recommendations for improving the technology of extracting the rags of special products have been developed. RU: В процессе работы получены зависимости геометрических характеристик получения деталей сложной формы для глубокого вытягивания типа «Обтекатель специальных изделий»; разработаны рекомендации по совершенствованию технологии извлечения обтекателей специальных изделий.

Криворучко С. М. Дослідження технології виготовлення обтічників спеціальних виробів : магістерська робота / С. М. Криворучко. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2018 – 130 c.

холодне штампування, вирубання, витягування, пробивання, cold stamping, cutting down, extension, punching, холодная штамповка, вырубка, вытяжка, пробивка