Українська термінологія в лінгводидактичному вимірі

Львівський національний університет ім. Івана Франка

UK: У статті автором обґрунтовано актуальність української термінології як важливого об’єкта навчання студентів у ВНЗ України, описано модель презентації термінів при роботі із фаховим текстом та запропоновано типологію лінгводидактичних завдань для ефективного їх засвоєння. EN: The actuality of Ukrainian terminology as very important object of teaching of students in the institutions of higher education in Ukraine is grounded; the model of presentation of terms in the work with special texts is described and the typology of linguistic and didactic tasks for effective mastering is suggested. RU: В статье автором аргументирована актуальность украинской терминологии как важного объекта обучения студентов в вузах Украины, описана модель презентации терминов при работе со специальным текстом и предложена типология лингводидактических заданий для эффективного их усвоения.

Онуфрієнко Г. С. Українська термінологія в лінгводидактичному вимірі/ Г.С. Онуфрієнко// Теорія і практика викладання української мови як іноземної. – Львів: ЛНУ ім. І.Франка. – 2010. – Випуск 5. – С.167-174.

linguistic didactic, language of speciality, terminological sign, Ukrainian terminology, лінгводидактика, мова фаху, термінологічний знак, українська термінологія, лингводидактика, язык специальности, терминологический знак, украинская терминология