Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Основи телебачення»

UK: Наведені методичні вказівки до практичних занять з дисципліни “Основи телебачення" EN: Methodical instructions for practical training on discipline " Fundamentals of Television'' RU: Приведены методические указания к практическим занятиям по дисциплине "Основы телевидения"

Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Основи телебачення» для студентів спеціальності 7.090701 "Радіотехніка" заочної форми навчання / Укл.: В. І. Мислєнков - Запоріжжя: ЗНТУ, 2009.-25с.

Основи телебачення, колориметрія, спектр телевізійного сигналу, телевізійні перетворювачі, кінескоп, телевізійне зображення, Fundamentals of Television, colorimetry, TV signal spectrum, TV converters, oscillotron, TV picture, Основы телевидения, колориметрия, спектр телевизионного сигнала, телевизионные преобразователи, кинескоп, телевизионное изображение