UK: Наведені методичні матеріали та вказівки до виконання дипломної роботи бакалавра для студентів спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія». EN: Methodical materials and instructions for the bachelor's thesis for students of 123 «Computer Engineering» are given. RU: Приведены методические материалы и указания к выполнению дипломной работы бакалавра для студентов специальности 123 «Компьютерная инженерия».

Методичні вказівки до виконання дипломної роботи бакалавра для студентів спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» всіх форм навчання / уклад.: Р. К. Кудерметов, О. В. Польська, Н. В. Луценко, Н. В. Щербак, О. В. Зелік. Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. 54 с.

бакалавр, комп’ютерна інженерія, організаційні вказівки, структура роботи, bachelor, computer engineering, organizational instructions, structure of work, компьютерная инженерия, организационные указания, структура работы