Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України

UK: Доведено що підвищення ефективності використання бюджетних коштів, яке має вирішальне значення для економічного розвитку України, можливо досягти, зокрема, шляхом системного вдосконалення системи державного фінансового контролю. Визначено що важливим інструментом в системі контролю за бюджетними коштами, що дає змогу досягти виконання зазначених завдань та зменшити кількість проблемних питань є державний фінансовий контроль. Проведено аналіз діяльності Державної аудиторської служби України, за результатами якого наведено виявлені фінансові порушення та стан їх усунення за січень - квітень 2016 року. Наведений аналіз виявив підвищену увагу до організації ефективної системи фінансового контролю бюджетних установ, постійного вдосконалення механізмів управління і контролю за бюджетними коштами.EN: It is proved that the efficiency of budget funds, which is crucial for the economic development of Ukraine may be achieved in particular by improving the system of public financial control. Defined as an important tool in the system of control over budget funds, which makes it possible to achieve these objectives and reduce the number of issues is the state financial control. Analysis of the State Audit Service of Ukraine, the results of which are detected financial irregularities and the status of their elimination in January - April 2016. The above analysis revealed increased attention to organizing an effective system of financial control budgetary institutions, continuous improvement of mechanisms of management and control of budgets. RU: Доказано, что повышение эффективности использования бюджетных средств, которое имеет решающее значение для экономического развития Украины, возможно достичь, в частности, путем системного совершенствования системы государственного финансового контроля. Определено, что важным инструментом в системе контроля за бюджетными средствами, что позволяет добиться выполнения указанных задач и уменьшить количество проблемных вопросов является государственный финансовый контроль. Проведен анализ деятельности Государственной аудиторской службы Украины, по результатам которого приведены выявлены финансовые нарушения и состояние их устранения за январь - апрель 2016 года. Приведенный анализ обнаружил повышенное внимание к организации эффективной системы финансового контроля бюджетных учреждений, постоянного совершенствования механизмов управления и контроля за бюджетными средствами.

Максименко І. Я. Державний фінансовий контроль як важливий фактор дієвості ведення обліку та аналізу діяльності бюджетних установ / І. Я. Максименко, О. А. Сопілко // Науково-практичний журнал "Агросвіт" – Київ. – 2016. – № 15-16.– С. 36–40.

бюджетні асигнування, бюджетна установа, державна аудиторська служба України, державний фінансовий контроль, фінансові порушення, budget allocations, budgetary institution, state audit service of Ukraine, state financial control, financial irregularities, бюджетные ассигнования, бюджетное учреждение, государственная аудиторская служба Украины, государственный финансовый контроль, финансовые нарушения