Проблеми соціальної адаптації спортсменів високої кваліфікації після завершення спортивної кар’єри.

UK: Можливості впровадження теоретичного курсу «Соціалізація спортсменів високої кваліфікації в соціумі в умовах громадської діяльності», як відокремлені теми до дисциплін: «Теорія та методика обраного виду спорту», «Олімпійський та професійний, спорт» «Теорія обраного виду спорту з основами методик» «Психологія фізичного виховання та спорту»; підготовка особистості спортсмена до подальшої поза спортивної професійно-трудової діяльності в колективах (тренерів, суддів, спортивних менеджерів, представниками спортивних делегацій, тощо), ще на етапі його активної спортивної діяльності в процесі вищої освіти у вищих навчальних закладах різного рівня акредитації. EN: Possibilities of implementing the theoretical course "Socialization of highly qualified athletes in society in the conditions of social activities" as separate topics for the disciplines: "Theory and methods of the chosen sport", "Olympic and professional sports" "Theory of the chosen sport with the basics of methods" "Psychology physical education and sports"; preparation of the athlete's personality for further non-sports professional work in teams (coaches, judges, sports managers, representatives of sports delegations, etc.), even at the stage of his active sports activities in the process of higher education in higher educational institutions of various accreditation levels.

Гладких О.С. Проблеми соціальної адаптації спортсменів високої кваліфікації після завершення спортивної кар’єри: магістерська робота / О.С. Гладких – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2022. – 84 с.

Соціальна адаптація, Соціалізація, Спортивна кар`єра, Екс-спортсмени, Social adaptation, Socialization, Sports career, Ex-athletes