Магістерська робота на тему «Психологічні аспекти адвокатської діяльності»

UK: У роботі проводиться систематизація та аналіз сучасних досліджень у галузі психологічних аспектів юридичної діяльності, розкриття важливості розуміння цих аспектів для покращення якості правосуддя та розвитку правової системи. Автор роботи ставить собі за мету розглянути та узагальнити теоретичні аспекти психології адвокатської діяльності, а також виконати практичне дослідження актуальності, затребуваності та необхідності поглиблення психологічних знань адвокатською спільнотою. EN: The Master's thesis is carried out to systematize and analyze current research on the psychological aspects of legal activity, revealing the importance of these aspects for improving the justice and development of the legal system. The author of the work aims to take a closer look at the theoretical aspects of the psychology of advocacy, as well as practical research into the relevance, demand and need for the absorption of psychological knowledge by advocacy.

Майстро Д.М. Психологічні аспекти адвокатської діяльності / Д.М. Майстро – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 61 c.

advocacy, psychological aspect, professional psychology, work psychology, адвокатура, психологічні аспекти, психологія професійної діяльності, психологія праці