UK: Методичні вказівки містять основні питання, вихідні дані та задачі контрольної роботи (КР) з дисципліни ОСНОВИ МІКРОПРОЦЕСОРНОЇ ТЕХНІКИ у відповідності до навчальних планів ОКР бакалаврів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, рекомендації до їх виконання і мають три додатки. EN: The methodical instructions contain the basic questions, baseline data and tasks of control work (QC) of the discipline FUNDAMENTALS OF MICROPROCESSOR TECHNOLOGY in accordance with the curricula of the Bachelor of Specialty 141 - Electrical Power Engineering, Electrical Engineering and Electromechanics, and recommendations for their implementation. RU: Методические указания содержат основные вопросы, исходные данные и задачи контрольной работы (КР) по дисциплине ОСНОВЫ МИКРОПРОЦЕССОРНОЙ ТЕХНИКИ в соответствии с учебными планами ОКР бакалавров специальности 141 - Электроэнергетика, электротехника и электромеханика, рекомендации к их выполнению и имеют три приложения.

Методичні вказівки з виконання контрольної роботи дисципліни «Основи мікропроцесорної техніки» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньої програми «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» заочної форми навчання / уклад: О.С. Назарова, В.В. Осадчий. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 32 с.

microprocessor, timer, interrupt, Assembler, мікропроцесор, таймер, переривання, Ассемблер, микропроцессор, таймер, прерывания, ассемблер