Адміністрування комп’ютерних систем. Методичні вказівки до лабораторних робіт

Authors

Корнієнко, Сергій Костянтинович
Корниенко, Сергей Константинович
Korniienko, Serhii K.

UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Адміністрування комп’ютерних систем». EN: An guidelines and instructions for laboratory work on discipline «Computer Systems Administration». RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных работ по дисциплине «Администрирование компьютерных систем».

Адміністрування комп’ютерних систем. Методичні вказівки до лабораторних робіт для студентів напряму підготовки 6.050103 “Програмна інженерія” усіх форм навчання / Уклад.: С.К. Корнієнко.– Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. – 22 с.

адміністрування, бази даних, комп’ютерні системи, СКБД, привілеї, подання, адміністрування, бази даних, комп’ютерні системи, DBMS, privileges, view, администрирования, базы данных, привилегии, представление