Практичні заняття за темою «Правові основи захисту інформації»

UK: Наведені методичні вказівки до практичних занять “Правові основи захисту інформації”. EN: Guidance for workshops on the subject "The legal framework of information security". RU: Приведены методические указания к практическим занятиям “Правовые основы защиты информации”.

Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Правові основи захисту інформації" : для студентів спеціальностей: 6.170102 "Системи технічного захисту інформації ", 6.170101 "Безпека інформаційних та комунікаційних систем" всіх форм навчання / уклад.: В. І. Слепцов. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2009. - 28 с.

інформаційне право, інформаційний ресурс, державна таємниця, information law, resource, state secret, информационное право, государственная тайна