Магістерська робота на тему «Розвиток самосвідомості українських школярів під час воєнного стану»

UK: У магістерській роботі окреслюється проблема виборювання національної незалежності й подальшої розбудови громадянського суспільства, демократичної правової держави безпосередньо пов’язана з формуванням належної самосвідомості молоді. І розв’язання цієї проблеми неможливе без реорганізації системи освіти та виховання підростаючого покоління. EN: The master's work outlines the problem of choosing national independence and the further development of civil society, a democratic legal state, which is directly related to the formation of proper self-awareness of the youth. And solving this problem is impossible without reorganization of the system of education and upbringing of the younger generation.

Паламарчук А.М. Розвиток самосвідомості українських школярів під час воєнного стану / А.М. Паламарчук – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 127 c.

development, self-awareness, consciousness, self-realization, розвиток, свідомість, самосвідомість, самореалізація